De werkzaamheden verlopen mede door het weer voorspoedig. Aannemersbedrijf “Mouwrik Waardenburg” loopt, na de start van fase 14 in half januari, vier weken vóór op de planning. Alleen de bestratingswerkzaamheden moeten nog uitgevoerd worden.
Inmiddels is de aannemer al begonnen met fase 15, wat ook voortvarend gaat. Volgens opgave komen de stratenmakers in week 8, om verder te gaan met de bestrating van de Bergse Maas.
Wanneer er aan de fasen 18 tot en met 22 gewerkt gaat worden, en ook aan het gemaal, zal de Rivierenlaan vanaf de Oranjelaan tot aan de Bergse Maas dicht zijn voor het verkeer.
Voor die werkzaamheden zal het verkeer voor de Rivierenlaan-zijde over de Popelenburg moet gaan rijden. De Popelenburg zal dan voor het verkeer als een éénrichtingsdoorgang (in- of uitgang) gaan fungeren. Waar de andere in- of uitgang voor de wijk zal komen is nog niet bekend. We hopen dat een ieder meewerkt en niet alsnog door die doorgangen in EN uit gaat rijden.
Werkgroep wijkontwikkeling en milieu
